2 tundi ja 44 minutit kestnud mängu jooksul lõid mõlemad 4 serviässa ja tegid ühe topeltvea. Goffin jäi peale kõikides olulisemates servinäitajates: esimese servi protsent 73% vs 69%, esimeselt servilt võidetud punktid 71% vs 61%, teise servi punktid 48% vs 42%.

15-st murdepallist realiseeris Goffin 4, Lajal 6-st 2. Kõikidest mängitud punktidest võitis belglane 120, Lajal 103.

Tänasest kaotusest hoolimata võib Lajal turniiri siiski igati kordaläinuks lugeda. Ta alustas kvalifikatsioonist, mille teises ringis kaotas küll prantslasele Pierre-Hugues Herbertile (ATP 372.), kuid pääses põhitabelisse nn „õnneliku kaotajana“. Paarismängus viis suure slämmi tiitlit võitnud Herbertiga (üksikmängus parim koht 36.) läks Lajal vastamisi ka veerandfinaalis, alistades ta seekord 6:7 (5), 6:4, 6:4.

Järgmisel nädalal mängib Lajal Helsingi Challenger 125 turniiril, kuhu ta sai vabapääsme. Tema esimene vastane tuleb kvalifikatsioonist. Üks võimalikest teise ringi vastastest on tal praegune maailma 83. reket, prantslane Alexandre Muller.

Bergamo turniiril teenitud punktidest piisab Lajalile, et tõusta järgmises maailma edetabelis esmakordselt 200 parema sekka.