Kolmapäeval FIBA Europe Cupis 78:72 Kalev/Cramo alistanud Zaragoza kaotas Bilbao vastu avaveerandi 10:17 ning kahe poolaja vahelisele mõttepausile läksid nad 25:37 kaotusseisult. Kuid seal räägitu mõjus meestele ilmselgelt hästi.

Veel viimase veerandi eel oli Zaragoza viie silmaga tagaajaja, kuid kodumeeskond võitis viimase veerandi lausa 29:10 ja kogu kohtumise 77:63. Bilbaol on tabelis neli võitu ja neli kaotust, Zaragoza sai laupäeval hooaja kolmanda võidu.

Bilbao tagamängija Kristian Kullamäe rassis väljakul 13 minutit, aga ta eksis kõigil viiel viskel ja kätt valgeks ei saanudki. 24-aastase eestlase arvele jäi kolm lauda ja kaks korvisöötu, sealjuures tema minutite ajal jäi meeskond kolme silmaga plussi. Kaotajate parim punktitooja oli Adam Smith 13 silmaga. Ent ta polnud platsil sugugi parim Smith, sest Zaragoza poolel sai Mark Smith kirja 23 punkti, seitse lauda ja seitse korvisöötu.