Kohtumist alustasid paremini võõrustajad, kui Tartu pääses ette 8:3. Pärast time-outi said ka võrukad paremini mängu sisse, vähendades kaotusseisu 6:8 peale. Geimi vältel suutis Tartu siiski stabiilselt mõnepunktilist edu hoida. Avavaatuse lõpus jõudsid külalised veel kahe punkti kaugusele (20:22), aga Tartu pani siiski paremuse maksma numbritega 25:21.

Teine geim algas tasavägisemalt, Võru pääses ette 6:5, aga sellele vastasid võõrustajad 6:0 spurdiga. Teist geimi järjest püsisid Oliver Lüütsepa hoolealused tempos, aga viigistada või juhtima minna ei õnnestunud. 22:24 päästsid võrulased esimese geimpalli, aga teist enam mitte.

Kolmandas geimis pääses Tartu 4:4 seisult kolme punktiga ette. Alar Rikbergi juhendatav Tartu kasvatas edu ja 6:11 kaotusseisus võttis Lüütsepp aja maha. Võru jõudis veel ühe punkti kaugusele (15:16), aga seejärel pani Tartu püsti 8:0 spurdi. Kolmas geim kuulus võõrustajatele 25:16.

Võitjate resultatiivseimad olid 12 punkti toonud Andris Širjakovs (rünnak 43%) ja Daniel Matheney (77%). Martti Juhkami lisas 10 (56%) ja Timo Ander Lõhmus 9 silma (35%). Võru vankrit vedasid Renato Santos 17 (43%) ja Kristo Kollo 9 punktiga (42%).