Celtics võitis avaveerandi 44:27 avapoolaja 75:54 ning kasvatas teisel poolajal aina edu. Bostoni meestel jätkus jaksu veel viimasel veerandilgi, kus visati 46 punkti Pacersi 33 vastu.

Bostoni tiim ei jäänud ülemäära kaugele klubi ja ühtlasi NBA rekordist. 1959. aastal viskasid nad Minneapolis Lakersi vastu normaalajal 173 punkti. 173 punktiga jagavad nad normaalaja rekordit Phoenix Sunsiga, kes sai samaga hakkama 1990. aastal Denver Nuggetsi vastu. NBA ühe mängu punktirekord kuulub Detroit Pistonsile, kes 1983. aastal viskas kolme lisaajaga Nuggetsile 186 silma.

Celticsi särgis viskasid kahekohalise punktiarvu koguni kaheksa meest. Resultatiivseim oli Jayson Tatum 30 punkti ja 12 lauapalliga. Derrick White lisas 18 silma. Pacersi poolel sai 18 punkti kirja T.J. McConnell.

Celtics on hooaega alustanud nelja võiduga, Pacersil on kirjas kaks võitu ja kaotust.

Los Angelese klubide omavahelises heitluses kohtusid Lakers ja Clipers. Lakers teenis kodus lisaajal võidu numbritega 130:125 (24:37, 24:24, 39:24, 30:32, 13:8).

Lakers toetus rünnakul suuresti LeBron Jamesi (35 p), Anthony Davise (27 p) ja D’Angelo Russelli (27 p) peale. James võttis lisaks 12, Davis 10 lauapalli. Üleplatsimeheks kerkis Clippersi staar Kawhi Leonard 38 punktiga, Paul George lisas 35 silma. Võistkonna värskeim täiendus James Harden veel koosseisu ei kuulunud.