Kalev/Cramo alustas täismaja 1401 pealtvaataja ees sitke kaitse ja täpsete kaugvisetega. Kahe ja poole minutiga mindi Hispaania kõrgliigatiimi vastu 10:2 juhtima ja esimese veerandi lõpuks suurenes edu 12 punktini (24:12). Esimese poolaja lõpuks tulid külalised pisut lähemale, Kalevi eduseis oli veel 39:32.

Zaragoza kardetud spurt leidis aset kolmanda veerandi alguses - nad jõudsid kuue minutiga 48:48 viigini. Siis tõmbasid Hugo Toomi ennastsalgav võitlus ja Anthony Mathise kolmesed Kalevi spordihalli uuesti käima ja neljandale veerandile mindi Kalevi 60:52 eduseisus. Zaragoza 13:2 spurt viis nad ette ja lõpuks kuulus otsustav periood 26:12 külalistele.

Hugo Toom ja Oleksandr Kovliar tõid Kalev/Cramole 16 punkti, Kregor Hermeti arvele jäi 15 punkti. Üleplatsimees oli 21 punktiga Zaragoza tagamees Mark Smith. Kalev sai alagrupis ühe võidu kõrvale esimese kaotuse, Zaragoza jätkab täisedu kahe võiduga.