Tänases avamängus alistas Tallinna Kalev võõrsil Harju JK Laagri 2:0. Mõlemad tabamused sündisid seejuures teisel poolajal omaväravatest, kui palli saatsid õnnetult Laagri meeskonna võrku Jako Kariste ja Mark Edur.

Nõmme Kalju ja Paide mängus pääses kodumeeskond juba viiendaks minutiks 2:0 juhtima, kui kahel korral tegi skoori Promise David.

Üheksandal minutil suutis Paide Karl Mööli tabamusest vahet vähendada, ent 15. minutil teenis Kalju penalti ning Alex Matthias Tamm viis kodumeeskonna uuesti kahe väravaga ette. Avapoolaja lõpus lõi Dominique Simon külaliste teise värava ja vaheajale mingi seisul 3:2.

Kalju napp edu püsis kuni kohtumise teise lisaminutini, mil Bubacarr Tambedou pääses Andre Frolovi tsenderduse järel karistusala keskelt löögile ja päästis Paidele 3:3 viigipunkti.

34. vooru järel on nii Paidel kui Kalevil 49 punkti, Kalju on 47 silmaga viies.

Liider Flora (75p) ja nende ainus ohustaja FCI Levadia (72) mängivad homme vastavalt Narva Transi ja Pärnu Vaprusega.