31. oktoobri saate peateemad:

- Kesk-Euroopa rallil kõik, nagu arvata oli? Ehk Evansist polnud Rovanperä surve alla panijat ja soomlane tähistas tiitlivõitu, Tänakust polnud võidu peale sõitjat ja mingeid ülemäära põnevaid kõlakaid tuleviku osas polnud ka enam kuulda? Mida arvata Hyundai pealiku väljaütlemisest, et Tänaku ja Neuville’i suhted tuleb järgmiseks aastaks paika panna varakult - siis, kui pead veel külmad. Kuidas see võiks välja näha?

- Farss ja lumehelbeühiskonna poole liikumine või hea õppetund kõigile? Kohtunikud peatasid viieks-kuueks minutiks Tartu Tammeka ja Tallinna Kalevi matši, sest Tartu fännid ja jalgpalliliidu vätel ka klubi tegevjuht Kristjan Tiirik solvasid neid.

- Jalgpalliliiga medaliheitluses tehti korrektuure ja nii kuld kui pronks endiselt lahtine - kas miski väärab järjestust Flora-Levadia-Paide?

- Erimeelsused õhus? Eesti ujumise imelaps Eneli Jefimova teatas poolteist aastat enne gümnaasiumi lõpetamisest, et siirdub Põhja-Carolina osariigi ülikooli. Treener Henry Hein kahtleb, kas see on õige koht, ja küsib, miks üldse oli vaja nii vara midagi otsustada.

- BC Kalev/Cramo alustas eurosarja kuuepunktilise võiduga Itaalia klubi Brindisi üle. Kas see, mida Eesti esiklubilt oleme seni näinud, annab lootust eelmise hooaja eduloo kordamiseks?

- Nagu ennustati, nii ka läks: Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste klubi Vitoria Baskonia vallandas peatreener Joan Penarroya ja värbas neljandat korda sel sajandil (!) asemele Duško Ivanovici. Veider?

Kuula saadet:

1x
00:00

Asu „Mehed ei nuta“ jälgijaks:

Vaata veel:

Saate koduleht delfi.ee/mehedeinuta
„Mehed ei nuta“ Facebookis
Saatejuhtidele saab küsimusi saata Facebookis või meiliaadressil men@delfi.ee.
Kuula kõiki Delfi taskuhäälingusaateid uuenenud Delfi Taskust!