Mets ja St. Pauli alistasid laupäeval kodus Karlsruheri SC 2:1. 30-aastane Karol Mets tegi taas kaasa täismängu.

Kohtumist läksid juhtima külalised, kui 43. minutil tegi skoori Igor Matanovic. Viigiväravat tagaajanud St. Pauli jõudis sihini 80. minutil, kui võrku sahistas Johannes Eggestein. St. Pauli jätkas ründavalt ning mängu teisel lisaminutil tõi neile võidu Philipp Treu. Sakslane pääses nurgalöögi järel löögile ning virutas trahvikastis otse õhust palli võrku.

St. Pauli on 11 vooruga kirja saanud kuus võitu ning viis viiki. 23 punkti kogunud ja ainsana kaotuseta jätkav St. Pauli edestab kahe silmaga Düsseldorfi Fortunat. Karlsruhe on 12 punktiga 14. kohal.

Mets ja St. Pauli peavad järgmise mängu teisipäeval, kui DFB-Pokali 32 parema seas kohtutakse Bundesliga 2 lõppu kuuluva Schalke 04-ga. Saksamaa esiliigas ootab neid 3. novembril ees seitsmendat kohta hoidev Elversberg.