Esmakordselt Challenger turniiril veerandfinaali jõudnud Glinka ja Suurbritannia tennisisti Harrise matši esimeses setis kumbki sportlane murdeni ei jõudnud. Nii otsustati asjad kiires lõppmängus, kus eestlane läks juhtima 2:0, ent lõpuks pidi ta alla vanduma.

Teises setis toimusid otsustavad sündmused seisult 2:2, kui Glinka teenis kaks murdepalli, millest ta lahendas teise. Sellega sillutas ta tee 6:4 võiduni. Kahjuks kolmandas setis oli omakorda väga kindel Harris, kes oma servigeime hoidis sageli nulliga ja boonuseks suutis ta murda ühe Glinka servigeimi, mis tähendas talle 6:3 võitu.

23-aastane Glinka lõi kaks tundi ja kaks minutit väldanud kohtumises 13 serviässa, aga samal ajal tegi ta ka viis topeltviga. Harrise vastav saldo oli 12 ja üks.

Oriseis oli võistlustules ka Eesti meeste esireket Mark Lajal (ATP 219.), kes tunnistas kaheksandikfinaalis prantslase Mathias Bourgue’i (ATP 255.) 3:6, 6:4, 6:2 paremust.