Kaks esimest mängu võitnud Müncheni Bayern sõitis teisipäeval külla Istanbuli Galatasarayle ja teenis 3:1 võidu. Kuigi türklased suutsid Kingsley Comani avaväravale vastata - Mauro Icardi realiseeris 30. minutil penalti -, võtsid sakslased ikkagi võidupunktid. Teise poolaja viimase veerandtunniga jõudsid sihile Harry Kane ja Jamal Musialase.

Kahe vooru järel üllatuslikult punktita olnud Manchester United võõrustas FC Kopenhaagenit ja sai taanlaste üle raske 1:0 võidu. Inglaste võiduvärava lõi 72. minutil keskkaitsja Harry Maguire, kes suunas palli peaga võrku pärast Christian Erikseni head tsenderdust.

Kopenhaagenil oli üleminutitel hiilgav võimalus viigistamiseks, kui Scott McTominay ohtliku mängu järel teeniti 11 meetri karistuslöök. Unitedi kangelaseks kerkis aga puurivaht Andre Onana, kes suutis Jordan Larssoni penalti tõrjuda.

United on nüüd 3 punktiga Galatasaray (4p) järel kolmas. Bayernil on liidrina 9 silma.

B-alagrupis suutis Londoni Arsenal võõrsil 2:1 üle mängida Sevilla. Põhja-Londoni klubi väravad lõid Gabriel Martinelli ja Gabriel Jesus.

Lens ja PSV Eindhoven tegid Prantsusmaal 1:1 viigi. Arsenalil on nüüd 6 ja Lensil 5 punkti.

C-alagrupis jätkab täiseduga Hispaania hiid Madridi Real, kes sai võõrsil jagu Portugali tiimist Braga 2:1. Reali väravad lõid Rodrygo ja Jude Bellingham.

Itaalia valitsev meister Napoli alistas punktita jätkava Berliini Unioni Giacomo Raspadori väravast 1:0 ja kindlustas teist kohta.

Realil on 9, Napolil 6 ja Bragal 3 punkti.

Siiani tasavägisena püsinud D-alagrupis võitis Milano Inter Alexis Sanchezi ja Hakan Calhanoglu väravatest võõrsil Salzburgi 2:1 ja tõusis seitsme punkti peale.

Seitse silma on ka hispaanlaste Real Sociedadil, kes alistas Brais Mendezi väravast Lissaboni Benfica 1:0.