Premier League’i üheksanda mänguvõõru lõpetas esmaspäevaõhtune kohtumine kahe Londoni klubi Tottenham Hotspuri ja Fulhami vahel. Kodus mänginud Spurs teenis magusa 2:0 võidu.

Koduvõistkond läks kohtumist juhtima 36. minutil, kui skoori avas Heung-Min Son. 54. minutil tegi James Maddison lõppseisuks 2:0, resultatiivse söödu sai kirja Son. Tottenham tegi kokku 15 pealelööki külaliste kümne vastu. Raamide vahele sai Spurs viis lööki, Fulhamil oli vastav näitaja kolm.

Peatreener Ange Postecoglou hoolealused on hooaega alustanud suurepäraselt. Üheksast mängust seitse võitnud ja kaks viigistanud Spursil on liidrina koos 23 punkti. Nad edestavad kahe silmaga Manchester Cityt ja Londoni Arsenali. Kolme võidu ja kahe viigi kõrvale neljanda kaotuse saanud Fulham on 11 punktiga 13. positsioonil.