Delfi „Nädala mänguks“ valitud kohtumist alustasid paremini külalised, kes võitsid avaveerandi 20:16. Poolaja lõpuks juhtis aga Keila 46:39. Teise poolaja alguses tegi TalTech vahe tasa ja enne viimast veerandaega olid võõrustajad 60:61 kaotusseisus. Kolm minutit enne lõppu juhtis Keila veel seitsme punktiga, kuid TalTechi 12:0 lõpuspurdile nad siiski vastata ei suutnud.

Võitjate resultatiivseimana viskas Kasper Suurorg 27 punkti. Oliver Metsalu lisas 13 ning Taavi Jurkatamm 10 silma. Jurkatamme arvele jäi ka 10 lauapalli. Keila poolelt kogus Kevin Johnson 29 punkti. Kristen Kasemets viskas 11 ja Karlis Zunda 10 punkti.

TalTech jagab liigatabelis nelja võidu ja ühe kaotusega kolmandat kohta. Keila on kahe võidu ja nelja kaotusega 14. kohal.