Salah avas väravaarve 75. minutil, kui realiseeris Michael Keane`i käega mängu järel 11 meetri karistuslöögi. 90. minutil saatis Egiptuse koondise ründetäht külalimeeskonna võrku ka teise palli ja kindlustas Liverpooli võidu.

Everton mängis seejuures juba alates 37. minutist vähemuses, sest Ashley Young sai kiiresti kaks kollast kaarti.

Liverpoolil on nüüd Premier League`is sarnaselt mängu vähem pidanud Tottenhamile, kes võõrustab esmaspäeval Fulhamit, 20 punkti.

Tiitlikaitsja Manchester City alistas Julian Alvarezi ja Erling Halandi väravatest Brightoni 2:1 ning tõusis 21 punktiga liidrikohale.

Chelsea ja Arsenal tegid Londoni derbis 2:2 viigi. See tähendab, et ka Arsenalil on 21 punkti, kui parem väravate vahe annab liidrikoha Manchester Cityle.