Külalised panid paremuse maksma neljanda veerandiga, mis võideti 26:13. Suvel Eesti koondisesse kuulunud, aga sobivate pakkumiste puudumisel esiliigas maandunud Siim-Markus Post viskas koguni 34 punkti, võttis 6 lauapalli, andis 11 korvisöötu ja tegi 3 vaheltlõiget. Kolmepunktiviskeid tabas ta kaheksast kuus.

16 punkti lisas võitjate kasuks Patrik Peemot, 14 punkti jäi lätlase Rinalds Timma arvele. Kahe võidu kõrvale teise kaotuse saanud Maaülikooli resultatiivseim oli 13 punktiga Jan Samuel Vogelainen.

Täisedu neli võitu on ka Kadrina Karud/Terel ja Tamsalu Los Toros/TalTechil. Kadrina võitis võõrsil 97:55 KK Viimsi duublit (0-4) ja TalTechi duubel oli võõrsil 95:77 üle Rae Koss/Hansaviimistlusest (3-1).

Tartu derbis alistas Tartu Rock/Terminal (2-2) võõrsil Tartu Ülikool/Estiko (1-1) tulemusega 71:59. Esimese poolaja järel oli Rock ees 38:22. Rocki liider Sven Kaldre tõi 20 punkti, 10 lauapalli ja 4 korvisöötu, vastaste kasuks viskas Erki Urvik 18 punkti ja võttis 12 lauapalli.

Lisaks peeti kaks kohtumist. Rapla KK (1-3) võitis võõrsil Audentese spordigümnaasiumi (0-3) tulemusega 75:59 ja Paide Viking Window (1-2) oli võõrsil 79:65 üle TSA/Tallinna Ülikoolist (0-3).