Uue peatreeneri Ergin Atamani toel nimeka koosseisu kokku saanud Panathinaikos kaotas Maccabile esimese poolaja 24:39. Teise poolaja keskel sai kohtunike peale ägestunud Ataman teise tehnilise vea ja ta saadeti platsilt minema.

Juhendaja eemaldamise järel tegi Panathinaikos kaotusseisu tasa ja normaalaja viimastel minutitel oldi lähedal ka võidule. Maccabile päästis lisaaja Josh Nebo ründelaud ja korv viis sekundit enne lõppu. Lisaajal hoidis initsiatiivi Maccabi, külalistele kindlustasid võidu Lorenzo Browni vabavisked ning Antonius Clevelandi vaheltlõige ja korv.

Maccabi kasuks viskas Bonzie Colson 21 punkti, Browni arvele jäi 12 punkti ja 12 korvisöötu. Panathinaikose resultatiivseim oli 15 punktiga Luca Vildoza. Maccabi sai ühe kaotuse kõrvale teise võidu.