Keila alustas mängu hästi ja pääses kuue minutiga 15:6 juhtima. Avaveerandi lõpuks oli kodumeeskonna eduseis 18:11.

Teise neljandiku kaheksandaks minutiks kasvas Keila eduseis juba 19-punktiliseks (40:21) ning pikale pausile mindi seisul 40:25.

Kolmandal veerandil kärises Keila edu korraks isegi 22-punktiliseks (59:37), kuid lätlased tegid viimase nelja minutiga 14:2 vahespurdi ja otsustava perioodi alguseks oli seis 61:51. Lõpuveerandit alustas Keila taas paremini ja spurtis viie minutiga ette 74:56. Lätlased üheksast punktist enam lähemale ei jõudnudki ja pidid vastu võtma hooaja kolmanda kaotuse.

Fotod:

Keila resultatiivsemad olid Luka Majstorovic 24, Kevin Anthony Johnson 21 ja Andrii Mõronenko 17 punktiga. Johnson jagas ka seitse resultatiivset söötu ja tegi neli vaheltlõiget. Majstorovic ja Mõronenko võtsid mõlemad üheksa lauapalli.

Head meeskondlikku mängu näidanud Keila andis 27 resultatiivset söötu. Kolmeseid tabas kodumeeskond 36%-ga (12/33). Lätlased patustasid 16 pallikaotusega (Keila 7).

Keilal on nüüd tabelis kaks võitu ja kolm kaotust, Ogrel kolm võitu ja kolm kaotust. Tabeliseis