Hispaania klubile sai saatuslikuks viimane veerandaeg, mil suudeti visata vaid kuus (!) punkti Bayerni 19 vastu.

Kotsar sai mänguaega 22 minutit ning kogus selle ajaga kuus punkti (kahesed 3/6, vabavisked 0/1), ühe resultatiivse söödu ja kaks vaheltlõiget, kuid ka kaks pallikaotust. Raieste sai mängu vaid kaheksaks sekundiks ja tal läks statistikasse üks eksimus kaugviskel.

Baskonial on nüüd tabelis üks võit ja kaks kaotust, Bayern sai tabelisse teise võidu.

Teistes mängudes alistas Barcelona võõrsil Belgradi Partizani 92:83, Madridi Real samuti võõrsil Kaunase Žalgirise 93:79, Istanbuli Ferenbahce kodus Ateena Panathinaikose 83:69, Milan kodus Olympiakose 65:53 ja hooaja esimese võidu saanud Istanbuli Anadolu Efes mängis üle Villeurbanne`i Asveli 89:84.