Baskonia alustas kohtumist paremini ning pärast 24:23 võidetud esimest veerandaega mindi poolajapausile 45:34 eduseisul. Teise poolaja alguses pääsesid külalised korraks isegi 17 punktiga juhtima, kuid kolmanda veerandaja lõpuks juhtis Baskonia 65:58.

Otsustava neljandiku alguses haaras Zaragoza 10:2 vahespurdi toel 68:67 eduseisu, kuid viimaseid minuteid mängi kindlamalt Baskonia, kes teenis 85:80 võidu.

Kotsar viskas 28 minutiga kaheksa punkti, noppis seitse lauapalli ja jagas viis korvisöötu. Raieste kogus 24 minutiga samuti kaheksa silma, noppis ühe lauapalli ja andis ühe korvisöödu. Baskonia parim oli Vanja Marinkovic 21 punktiga. Zaragoza poolelt sai 22 punkti kirja Mark Smith.

Liigatabelis hoiab Baskonia nelja võidu ja ühe kaotusega teist positsiooni, Zaragoza (1-4) on 16. kohal.

Pühapäeval käis Norra kõrgliigas väljakul ka Egert Haller, kelle koduklubi Kongsberg Miners kaotas kodus Oslo Centrum Tigersile 63:79. Haller tegi aga Norras veedetud aja parima mängu, kerkides 15 punktiga (kahesed 1/4, kolmesed 4/8) Minersi resultatiivseimaks. Lisaks jäi eestlase arvele neli lauapalli ja üks korvisööt.

Liigatabelis on Kongsbergi klubi kahe võidu ja kolme kaotusega kaheksandal positsioonil. Eelmisel hooajal lõpetati põhiturniir esikohal.