Kodumeeskond asus kohtumist juhtima 27. minutil nende suurima staari Christian Pulisici tabamusest. Saksamaa jõudis viigini tänu Ilkay Gündogani 39. minuti väravale.

Teisel poolajal tõid Saksamaale võidu Niclas Fullkrügi 58. ja Jamal Musiala 61. minuti väravad.

Saksamaa vallandas eelmise peatreeneri Hansi Flicki pärast 9. septembril Jaapanilt saadud 1:4 kaotust. Seejärel alistati Prantsusmaa 2:1, kuid toonases matšis juhendas sakslasi ajutine peatreener Rudi Völler.

Kolmapäeval ootab Saksamaa koondist ees maavõistluskohtumine Mehhikoga.

Saksamaa ei osale käimasolevas 2024. aasta EM-valiksarjas, kuna sakslased on järgmise suve suurturniiri võõrustajad ja seega on neil pääse suurturniirile juba olemas.

36-aastane Nagelsmann on varasemalt olnud Müncheni Bayerni, RB Leipzigi ja Hoffenheimi peatreeneriks. Viimati oli Nagelsmann Bayerni juhendajaks, kelle tüüri juurest ta tänavu 24. märtsil vallandati.