Viimsi alustas kohtumist paremini, kuid pärast 27:19 võidetud avaveerandit mindi poolajapausile 40:50 kaotusseisus. Viimase veerandaja eel juhtis Ventspils juba 76:61 ja lõpuks võeti 104:75 võit.

Võitjate parim oli Ishmael El-Amin 27 punktiga, Toma Vasiljevic lisas 16 punkti ja 14 lauapalli. Endine Viimsi keskmängija Ronalds Zakis sai kirja 12 silma. Võõrustajate poolelt viskas Stefan Vaaks 14 ja Artem Kovalov 12 punkti.

Viimsi on alustanud hooaega ühe võidu ja viie kaotusega. Tabelis annab see neile praegu viimase ehk 16. koha. Korvide vahe on Viimsi meeskonnal -148. Ventspilsi hooaeg ei ole samuti kõige ladusamalt alanud ning seni on kirjas kaks võitu ja kaks kaotust. Tabelis jagatakse sellega 6.-11. kohta.