Esimese kolmandiku viiendal minutil läks HK Mogo mängu juhtima Gints Meija väravast. Teise kolmandiku alguses viigistas Daniil Fursa seisu, kuid minut hiljem viis Renārs Kamergrauzis HK Mogo taas juhtima. Kaks minutit hiljem viskas Kaspars Ziemiņš juba 3:1.

Kolmandal kolmandikul viskas Nikita Puzakov järjest kolm väravat ning viis omakorda HC Panteri 4:3 ette. Poolteist minutit enne kohtumise lõppu saatis Maksim Lovkov litri tühja väravasse ja vormistas Panterile 5:3 võidu.

HC Panter väravavaht Jesse Makaj tegi 37 tõrjet, HK Mogo/LSPA väravavaht Olivers Bantersons 24.

„Liiga top 3 võistkond oli vastas ning kohtumise esimene pool oli päris raske. Ei saanud kohe alguses mängu käima. Õnneks väravavaht oli hea ning saime viskeid blokeeritud. Mängu teisel poolel näitasime sisu,“ sõnas HC Pantrite treener Kaupo Kaljuste kohtumise järel.

Pühapäeval (15.oktoobril) kell 14.10 peavad meeskonnad Haabersti jäähallis korduskohtumise.