TalTech sai kodusaalis kenasti minema, sest Rasmus Andre, Taavi Jurkatamme ja Kasper Suuroru kaugvisete toel läks ülikoolimeeskond vähem kui kolme minutiga 11:6 juhtima ning nad võitsid avaveerandi 22:19. Teiselgi neljandikul jätkus kohtumine samas taktis ning pikemale puhkusele läksid võõrustajad juba 48:38 eduseisus.

Viimase kümne minuti eel oli TalTech jätkuvalt pealt 66:60 ja tallinlased olid normaalaja lõpus kinni võidus, aga kolm sekundit enne lõpusireeni sopsas Ventspilsi tagamängija Ishmael El-Amin kaugviske ning 40 minuti järel oli seis 86:86. Lisaajal olid kindlamad siiski võõrustajad, kes võitsid kohtumise 100:98. Ühe kaotuse kõrvale hooaja kolmanda võidu saanud TalTechi poolel tõid Jurkatamm, Suurorg ja Gregor Ilves 20 punkti, Ventspilsi poolel kogus Ishmael El-Amin 35 silma.