Tartu võitis tasavägiselt alanud kohtumise avaveerandi 13:12 ja poolajapausile mindi juba võõrustajate 35:26 eduseisul. Enne viimast veerandaega juhtis Tartu 57:42 ja kuigi veel kaks minutit enne lõppu tartlased kümne punktiga peal, siis Riia klubi 8:0 vahespurt muutis lõpu ootamatult pingeliseks. Tartul õnnestus aga siiski eduseisust kinni hoida ja VEF 74:72 alistada.

Võitjate parimana viskas Märt Rosenthal 23 punkti. Kaksikduubli said kirja Aaron Menzies ja Rinalds Malmanis, kes noppisid 12 punkti kõrvale vastavalt 11 ja 10 lauapalli. VEFi resultatiivseim oli Arnaldo Toro Barea 19 punkti ja 12 lauapalliga.

Tartu Ülikoolil ja Riia VEFil on nüüd mõlemal tabelis kirjas kaks võitu ja kaks kaotust.