Möödunud nädalavahetusel toimunud finaaletapil ehk Tartu Linnamaratonilt käis meeste vahel pinev võitlus, mis kulmineerus võrdse ajaga (2:48.23) finišijoonel.

„Lossi tänava tõusul läks mul raskeks ning jõudsin juba natukene muretseda, kas isa pääseb minema, kuid õnneks tõus sai läbi ning viimased kilomeetrid kontrollisin olukorda,“ rääkis teist aastat järjest Klassiku võitnud Prangel Tartu Maratoni pressiteate vahendusel.

„Eesmärk isa viis võitu üle teha on endiselt jõus,“ kinnitas kahekordne võitja.

Kolmanda koha teenis 4888 punktiga Sander Linnus.

Naiste arvestuses tõusis poodiumi kõrgeimale astmele 4361 punkti kogunud Ann-Christine Allik, kellele see oli samuti teine järjestikune võit. Teise koha saavutas 4048 punktiga Anneli Tühis ja kolmanda koha 3829 punktiga Merilin Metsalu.

Tiimide arvestuse võitis 24725 punktiga Areal Team. Neile järgnesid Simuna Spordiklubi 24258 ning Tripassion Triatloniklubi 23386 punktiga.