Kalev/Cramo võitis avaveerandi 24:16. Teisel neljandikul kasvas vahe esimese nelja minutiga juba 17-punktiliseks (37:20) ja pikale vaheajale minnes oli Cramo eduseis 52:29. Juba avapoolajal olid Cramol kõik kümme mängule üles antud meest käe valgeks saanud.

Kolmanda veerandi lõpuks kasvas Cramo edu 32-punktiliseks (75:43) ning lõpuvile fikseeris lõppnumbriteks 98:51.

Cramo resultatiivsemad olid võrdselt 17 punkti toonud Hugo Toom ja Manny Suarez. Kristjan Kitsing lisas 12 silma.

Kalevil jõudis ainsana kahekohalise punktisummani Erik Keedus, kes tõi 15 silma. Kalev/Snabbi visketabavus mängust oli kõigest 28% (18/63) Cramo 51% vastu.

Cramol on nüüd tabelis neli võitu, Kalev/Snabb sai kahe võidu kõrvale teise kaotuse.