9. minutil jäi karistusalas lubamatult vabaks Karabahhi ründaja Toral Bajramov, kes suunas palli segamatult parema posti kõrvale võrku. Ründajat katma pidanud, kuid temast kaugele jäänud Artur Pikk takistas ilmselt Karl Jakob Heina vaatevälja, nii et Arsenali väravavaht õigeaegselt reageerida ei jõudnud.

Avapoolaja kolmandal üleminutil vilistati Eestile VAR-i abiga käega mäng ning Tais Burirami klubis mängiv Ramil Šejdajev realiseeris penalti.

Teise poolaja vahetustega - teiste seas tuli debüütmänguks väljakule 19-aastane AS Roma noor poolkaitsja Martin Vetkal - Eesti mäng pisut elavnes, kuid väravad jäid Sinisärkidel löömata.

Eesti jätkab F-valikgrupi viimasel kohal, olles teeninud vaid ühe viigipunkti juunikuisest võõrsilmängust Aserbaidžaaniga (1:1). Septembris jäädi 0:5 alla nii Rootsile kui ka Belgiale, märtsis saadi 1:2 kaotus Austrialt. Aserbaidžaan avas valikgrupis oma võiduarve.

Delfi tõi mängu käigu lugejateni tekstipõhises otseülekandes.