Avapoolaja punktiga võitnud (29:28) Pärnu meeskonnale sai saatuslikuks väga kehv kolmas veerandaeg, mis kaotati koguni 15:33. Otsustava perioodi eel oli pärnakate kaotusseis kasvanud juba 17-punktiliseks ja külalised enam mängu päästa ei suutnudki.

Pärnu resultatiivseim oli Isaiah Hart, kes viskas 18 punkti (sh visked mängust 8/11), kuid tegi ka viis pallikaotust. Teised pärnakad kahekohalise punktisummani ei jõudnud, Ivo Van Tamm ja Mario Kegler tõid mõlemad 9 punkti.

VEFi parimad oli 16 punkti visanud Brendan Adams ja kaksikduubli teinud Arnaldo Toro Barea, kelle arvele kogunes 14 silma ja 13 lauapalli. Dairis Bertans lisas 13 punkti.

Nii VEFil kui Pärnul on nüüd tabelis kaks võitu ja üks kaotus. Täiseduga jätkavad veel kaks klubi - Kalev/Cramol on tabelis kolm ja BC Prometeil kaks võitu.