Juba enne mängu algust selgus, et Doncic tuleb väljakule maksimaalselt viieks minutiks, sest teda segab säärelihase trauma. Nii ka läks, nelja minuti ja 59 sekundi jooksul viskas ta üheksa punkti ja andis ühe söödu. Mavericksi teine staar Kyrie Irving jäi üldse mängust eemale.

Real võitis kohtumise tänu neljandale veerandile, mis võideti 37:24, sealjuures viimasel kuuel minutil oldi paremad 16:6. Realil olid sel ajal väljakul põhimehed, Mavericksil seevastu pingi tagumine ots, kellest osad mängijad ei pruugi põhihooaja alguseks koosseisugi pääseda.

Reali resultatiivseim oli 20 punkti ja 8 korvisööduga Facundo Campazzo, 19 punkti ja 10 lauapalli lisas Vincent Poirier. 19 punkti jäi ka Sergio Llulli arvele. Mavericksi kasuks viskas Tim Hardaway jr. 23 punkti.