Veel kolmanda veerandaja keskpaigas pääses Nevežis külalistele kahe punkti kaugusele (50:52), kuid siis tabas Nevežist karm mõõn. Veerandaja lõpuks suurendas Juventus edu 20 punktile, kõige suurem vahe oli neljandal veerandajal 28 silma.

Jürgens sai mänguaega 24 minutit, mille jooksul kogus vaid 3 punkti, 1 lauapalli ja 2 korvisöötu. Viiest kahepunktiviskest tabas ta vaid ühe, mõlemad teele saadetud kolmesed läksid mööda. Eestlase pluss-miinus näitaja oli 15 - ülejäänud võistkonna kontekstis sugugi mitte kõige halvem.

Juventuse parimad olid 17 punktiga bosnialane Ajdin Penava ja leedulane Marius Valinskas. Nevežisel kogus kongolane Viny Okouo 20 punkti ja 10 lauda, ameeriklane Brevin Galloway lisas 17 silma.

Kõikide võistlussarjade peale on Nevežis kaotanud juba kuus mängu järjest. FIBA Europe Cup kvalifikatsioonis jäädi 3. ja 4. oktoobril alla portugallaste Portole 84:100 ja türklaste Manisale 88:98.