Tasavägiselt alanud kohtumise avaveerand lõppes 18:18 seisul ning poolajapausile mindi Viimsi 35:32 juhtimisel. Kolmas veerandaeg lõppes Kalevi 48:46 eduseisul, kuid viimasel neljandikul võõrustajate mäng lagunes ja lõpuks võttis Viimsi magusa 69:56 võidu. Kusjuures Kalev ei visanud viimase nelja ja poole minutiga ainsatki punkti.

Võitjate parimana kogus Artem Kovalov 18 punkti ja 12 lauapalli. Stefan Vaaks lisas 15 ja Kristjan Kokk 13 silma. Kalevi poolelt sai James Moore kirja 17 punkti ja 12 lauapalli ning äsja klubiga liitunud Brandis Raley-Ross viskas 10 punkti.

Võiduarve avanud Viimsi meeskond jäi hooaja esimeses kolmes matšis alla Keila Coolbetile, Prometeile ja TalTech/Optibetile, sealjuures kõige napim kaotus oli 28-punktiline.

Kalev/Snabbil on tabelis kaks võitu, sest septembris alistasid nad 78:72 Rapla Avis Utilitase ja 87:79 Valmiera. õ