Pärnu vajas täna alagrupiturniirile pääsemiseks vähemalt kaheksapunktilist võitu, kuid kehv teine poolaeg tõmbas neile lootustele kriipsu peale.

Kodumeeskond jäi avaveerandil kiirelt 2:9 taha, kuid pärnakad võitlesid end kaotusseisust välja ning kümne minuti järel oli tablool nende eduseis 15:11. Teisel veerandil jätkus tasavägine mäng ning Pärnu läks kahe poolaja vahelisele mõttepausile 35:32 eduseisus.

Teisel poolajal sai paremini minema Trepca, kes rebis enda peagi ette ning otsustava kümne minuti eel olid eestlased 54:58 taga. Lõpuveerandil kasvas külaliste edu peagi kümnepunktiliseks ja selliseks vahe jäigi. Lõppnumbrid Kosovo klubile 77:67.

Võitjate parimad olid 17 punkti toonud Kevin Bracy Davis ning võrdselt 14 silmani jõudnud Mikaile Tmusic ja Jordy Tshimanga. Viimane neist võttis ka 12 lauapalli.

Pärnu resultatiivseimatena tõid Ivo Van Tamm 16, Isaiah Hart 14 ja Robert Valge 13 punkti. Pärnakad kaotasid lauavõitluse 27:39 ning näitasid ka kehvemat visketabavust (mängust 42,5% versus 52,6%). Vabaviskeid tabasid pärnakad täna vaid 57%-ga (16/28).

BC Trepca pääses tänu kvalifikatsiooniturniiri võidule Europe Cupil G-alagruppi, kus neid ootavad ees Prantsusmaa klubi Dunkerque, Iisraeli Galil Elyoni Hapoel ja Hollandi tšempion Leiden.

Pärnu lõpetas turniiri võiduta, sest teisipäeval kaotati avamängus Islandi meistrile Tindastóll 62:69.