Tasavägiselt alanud kohtumise esimese veerandaja võitis Bilbao 18:16 ning poolajapausile mindi külaliste 42:41 eduseisul. Kolmanda veerandaja lõpuks juhtis Obradoiro aga 61:56 ning edu suudeti hoida kuni kohtumise viimase minutini.

33 sekundit enne lõppu saatis aga Bilbao ääremängija Thijs De Ridder koos veaga palli korvi ja tabas seejärel ka vabaviske, tehes lõppseisuks 78:77.

Kullamäe viskas 19 minutiga kümme punkti ja noppis kolm lauapalli. Võitjate parim oli Tryggvi Hilnason 14 punktiga, Adam Smith lisas 13 silma. Obradoiro poolelt sai 24 punkti kirja Jordan Howard.

Ühe kaotuse kõrvale teise võidu teeninud Bilbao kerkis liigatabelis jagama 4.-8. kohta. Täiseduga jätkavad Madridi Real, Girona ja Murcia.