Luis Diaz lõi esimese poolaja keskel Liverpooli 1:0 juhtima, kuid värav tühistati suluseisu tõttu. Helilindilt on kuulda, et tegemist oli videokohtunik Darren Englandi ränga eksimusega ning Diaz polnud suluseisule isegi mitte lähedal.

Liverpool kaotas kohtumise viimase minuti omaväravast 1:2 ning jäi sootuks punktideta. Peakohtuniku ja VAR-i otsus tekitas ülemaailmselt suurt poleemikat, mistõttu oli liiga sunnitud avalikustama kohtumise helilindi.

Videokohtunikud ütlesid koheselt, et Liverpooli mängija värav oli määrustepärane. VAR-i toolis istunud Darren England arvas aga teisiti ning tegi katastroofilise vea, öeldes, et ülevaatus on lõpetatud. Sellega andis ta märku, et tema esialgne otsus oli õige.

Englandi abilised said koheselt aru, et sisse on lastud jäme viga. "Oh kurat," hüüatati VAR-i ruumist ning samaaegselt üritati matši meeleheitlikult peatada, mis pole aga pärast palli mängupanekut reeglitega kooskõlas. "Ma ei saa midagi teha. Mäng juba käib," vastas England.