Tunjov siirdus suvel Spalist Itaalia kolmandas liigas mängivasse Pescarasse. Esmaspäeval toimunud kohtumises lõi eestlane uue koduklubi eest teise värava.

Kolmandat korda Pescara algrivistusse kuulunud Tunjov lõi 25. minutil mängu esimese tabamuse, vajutades nahkkera tugeva löögiga karistusala joone tagant võrku.

Avapoolaja järel 1:0 juhtinud Pescara leidis ennast teise poolaja keskpaigas 1:2 kaotusseisus, kui Gubbio eest Paul Akpan Udoh ja Alessio Di Massimo. Mängu lõpuga suudeti siiski kolm võidupunkti endale napsata. 73. minutil tõi tabloole viiginumbrid Niccolo Squizzato pommlöök ning 89. minutil kindlustas Pescarale võidu Brando Moruzzi tabamus.

Pescara on viie vooruga kogunud 13 punkti, millega paiknetakse tabeli neljandal real. Pääsu Serie B-sse tagab hooaja lõpuks liiga võitja ja üleriigilise Serie C play-off´i parim võistkond, kuhu pääsevad liigatabeli 10 parimat.