Tiidrek Nurme sai 5 km distantsil 30. koha ning püstitas uue isikliku rekordi ajaga 14.06, teatab Eesti Kergejõustikuliit. Selle distantsi esimeseks maailmameistriks krooniti etiooplane Hagos Gebrhiwet, kes sai ainsana kirja aja alla 13 minuti (12.59).

Naiste samal distantsil pälvis Helen Bell 31. koha ajaga 17.09 ning Johanna Ardel oli 33. ajaga 17.44. Võitjaks tuli Keenia jooksja Beatrice Chebet 14.35-ga.

Miilijooksu lõpetasid Olavi Allase ja Deniss Šalkauskas 28. ja 29. kohaga, ajad vastavalt 4.14.18 ja 4.16.02. Kiireim mees rajal oli ameeriklane Hobbs Kessler, kes püstitas uue maailmarekordi ajaga 3:56.13.

Tuuli Tomingas sai miilijooksus 27. koha ajaga 5.09,13. Võitjaks tuli Etioopia esindaja Diribe Welteji uue maailmarekordiga 4.20.98.

Poolmaratoni distantsil parandas Leonid Latsepov oma hooaja tippmarki ning sai 90 lõpetaja seas 61. koha tulemusega 1:04.16. Selle distantsi maailmameistriks krooniti Keenia jooksja Sabastian Kimaru Sawe 59.10-ga.

Laura Maasik püstitas poolmaratonis uue isikliku rekordi ajaga 1:16.47, mis andis kokkuvõttes 51. koha. Kuldmedali sai kaela Keenia esindaja Peres Jepchirchir, kelle võiduajaks märgiti 1:07.25.