Võõrustajad läksid Kuressaares toimunud kohtumist 40. minutil juhtima, kui Mattias Männilaane audisisseviske järel tegi skoori Sten Reinkort. Poolajapausile mingi aga viigiseisul, sest 44. minutil sai värava kirja ka Sander Sinilaid.

Teisel poolajal avanes mõlemal meeskonnal järjepanu häid võimalusi, kuid väravavahid olid oma ülesannete kõrgusel või ründajatel sihik paigast ja kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Teises pühapäeval peetud kohtumises alistas Tallinna Flora võõrsil 1:0 Pärnu Vapruse. Kohtumise ainsa värava lõi Sergei Zenjov 64. minutil. Kusjuures mängu lõpetasid mõlemad meeskonnad kümnekesi, sest Kevin Kauberi vigastuse ajaks olid Pärnul vahetused tehtud ning viimastel minutitel teenis kaks kollast kaarti Flora ääreründaja Henrik Ojamaa.

Päeva viimases mängus alistas Tallinna Levadia Mollo Bessala, Mark Oliver Roosnupu ja Robert Kirsi väravatest 3:0 Narva Transi.