Kongsbergi klubi tegi Gimlega sotid selgeks juba esimesel poolajal, sest pärast 26:20 võidetud avaveerandaega mindi pikemale pausile juba võõrustajate 49:25 juhtimisel. Teisel poolajal Kongsberg edu käest ei andnud ja lõpuks võeti kindel 83:69 võit.

Eelmisel hooajal Viimsi vormi kandnud Haller teenis mänguaega 13 minutit, mille jooksul viskas viis punkti (kolmesed 1/2, kahesed 1/2), noppis neli lauapalli ja tegi ühe isikliku vea.

Kongsbergi parimana kogus ääremängija Jordan Roberts 20 punkti ja 11 lauapalli. Gimle poolelt sai Milovan Savic kirja 18 silma ja 10 lauapalli.

Norra kõrgliigas teise võidu teeninud Kongsberg jagab kolme vooru järel 11 meeskonna konkurentsis kolmandat kohta.

Eelmisel hooajal lõpetas Kongsberg põhiturniiri esikohal, kuid tunnistas poolfinaalis Fröja Ambassadorsi 3:1 paremust.