Kodumeeskond Leipzig asus 20. minutil Lois Openda tabamusest juhtima. 26. minutil suurendas Leipzigi eduseisu Castello Lukeba.

Bayern tuli teisel poolajal mängu tagasi. Esmalt lõi Harry Kane 57. minutil penaltist ühe värava tagasi. Eelnevas olukorras oli Benjamin Henrichs käega blokeerinud Leroy Sane karistuslöögi. Viigi tõi tabloole Sane 70. minutil.

Kane on sel hooajal Bundesligas löönud juba kaheksa väravat. Väravaküttide pingereas annab see teise koha. Esimene on Stuttgarti ründaja Serhou Guirassy kümne tabamusega.

Tabeliliider Leverkuseni Bayer alistas võõrsil Mainzi 3:0. Leverkusenil on kuue vooru järel 16 punkti.

Teisel kohal on Stuttgart 15 punktiga. Bayern langes 14 punktiga kolmandaks. Neljas on Dortmundi Borussia samuti 14-ga.