Mängu esimese veerandaja järel juhtis Bilbao 20:18. Baskonia lõpetas poolaja võimsa vahespurdiga ning pööras 26:28 kaotusseisust numbrid enda kasuks 40:31.

Kolmanda veerandaja esimesed minutid kulgesid punkt-punkti rütmis. Järgmise käigu lülitas Baskonia sisse taas veerandaja lõpuminutitel. Mängu viimase vaatuse eel juhtis Eesti koondislaste leivaisa 67:47.

Viimane veerandaeg kujunes kohtumise lõppseisu vormistamiseks. Vahepeal juba 28-punktiliseks kasvanud Baskonia eduseis kahanes lõpusireeni kõlades 20 punktile. Mullu Hispaania kõrgliiga veerandfinaalseerias komistanud Baskonia võidunumbrid olid 92:72.

Baskonia resultatiivseim oli Markus Howard 16 punktiga. Teda toetas 14 silmaga Chima Moneke. Kotsar sai mänguaega veidi alla 16 minuti, mille jooksul viskas eestlane viis punkti, noppis kolm lauapalli ja jagas kaks resultatiivset söötu. Sander Raieste viibis platsil seitse ja pool minutit, mille jooksul noppis ühe lauapalli.

Bilbao suurim korvikütt oli Tryggvi Hlinason, kelle saldosse kogunes 13 silma. Kullamäe pääses Bilbao eest väljakule 20 minutiks, mille jooksul viskas 12 punkti, andis kolm resultatiivset töötu ja võttis kaks lauapalli.

Baskonial on Hispaania kõrgliigas kirjas kaks võitu ja üks kaotus. Bilbao on teeninud ühe võidu ja kaotuse.