Paide alustas kohtumist tempokalt ning poolaja esimeses pooles avanes neil rohkelt võimalusi. Esimene tabamus sündis kohtumise 10. minutil, kui nahkkera suunas väravasse Robi Saarma. Paide teist tabamust polnud vaja kaua oodata. Mängu 24. minutil lõi Kevin Anderson palli oma võrku.

Tammeka jätkas üritamist ning poolaja lõpu eel määrati neile penalti. Punkti taha asunud Kevin Mätas ei suutnud võimalust ära kasutada ning pausile mindi Paide 2:0 eduseisus.

Kohtumise lõpu eel tärkas Tammekal lootus tagasitulekuks, kui 83. minutil sahistas võrku penaltil eksinud Mätas. Paide kannatas viimased minutid ära ning kirjutas tabelisse 2:1 võidu.

Paide võit muutis Premium liiga tabeliseisu veelgi põnevamaks. Lisaks Paidele on 42 punkti kirjas Pärnu Vaprusel ja Nõmme Kaljul. Kolme punktiga jääb neist maha Tallinna Kalev. Seejuures Vaprusel ja Kalevil on võrreldes konkurentidega üks mäng varuks.