Senised kuus kohtumist võitnud Manchester City sõitis külla Wolverhampton Wanderersile. Kohtumine algas võõrustajatele suurepäraselt ning juba 13. minutil mindi Ruben Diase omaväravast kohtumist juhtima. Manchesteri suurklubil avanes seejärel ridamisi võimalusi mänguseis tasakaalustada, kuid Wolvesi puurilukk Jose Sa hoidis suurepäraste tõrjetega taga nulli. Pausile mindi kodumeeskonna 1:0 eduseisus.

City viigistas kohtumise 58. minutil, kui Argentina koondislane Julian Alvarez keerutas nahkkera otse karistuslöögist väravasse. Pidu valitseva meistri õuel ei kestnud kaua. Kümmekond minutit hiljem sai palli jalale Hee-Chan Hwang, kelle tabamus tõi Wolvesile 2:1 võidu ja magusad kolm punkti.

Must õhtu oli ka Manchester Unitedil, kes tunnistas koduväljakul Crystal Palace´i 1:0 paremust. Palace´i ainsa värava lõi 25. minutil Joachim Andresen. Seejuures alistas United nädala sees sama vastase liigakarika kohtumises 3:0.

Veenva võidu teenis Karl Jakob Heina koduklubi Londoni Arsenal. Laupäevases liigamängus alistati võõrsil 4:0 Bournemouth. Londoni klubi eest said jala valgeks Bukayo Saka, Martin Odegaard, Kai Havertz ja Ben White. Hein võistkonna koosseisu ei kuulunud.

Luton Town teenis esimese ajaloolise võidu Inglismaa kõrgliigas, kui võõral väljakul alistati 2:1 Everton.