Liigahooaega viie võiduga alustanud Inter läks ka Sassuolo vastu kohtumist avapoolaja lõpus juhtima, kui värava sai kirja äärekaitsja Denzel Dumfries.

Nädalavahetusel ka Juventuse skalbi võtnud külalised ei lasknud ennast aga sellest häirida. 54. minutil lõi Nedim Bajrami esmalt viigivärava ja kümmekond minutit hiljem sai jala valgeks ka Sassuolo kapten Domenico Berardi, kes saatis võrku kauni kauglöögi.

Viimase pooltunni jooksul hoidis Sassuolo eduseisust kinni ja Interi hooaja esimene kaotus oli tõsiasi.

Kuna mõni tund varem õnnestus AC Milanil võõrsil Cagliari vastu 0:1 kaotusseis 3:1 võiduks pöörata, siis tabeli tipus on Milano klubidel nüüd võrdselt 15 punkti. Võidulisa teenis eile ka valitsev meister Napoli, kes alistas kodus Udinese 4:1, kuid liidritest jäävad nad maha nelja punktiga.