Flora jäi seejuures Tartus peetud mängus 14. minutil Herman Pedmansoni väravast kaotusseisu ja pidi alates 36. minutist mängima kümnekesi, kui Mihhail Kolobov teenis punase kaardi.

Flora tagasitulek algas kohe teise poolaja alguses, kui Sergei Zenjov lõi kiiresti viigivärava ja mõnil minut hiljem viis Henrik Ojamaa külalised 2:1 ette. Rohkem väravaid ei löödudki ja Flora kirjutas tabelisse kolm väga olulist võidupunkti.

Floral ja Levadial on 29. vooru järel võrdselt 63 punkti. Omavaheliste mängude tõttu on hetkel liider Levadia.

Pärnu Vaprus võitis täna kodus Narva Transi 3:2, kusjuures veel lisaminutite alguses (!) juhtisid külalised 2:1. Mängu kaheksandal ja kümnendal lisaminutil lõi aga Ronaldo Tiismaa värava - neist esimese penaltist - ning tõi Pärnule magusa võidu.

Päeva esimeses mängus oli Tallinna Kalev alistanud Paide Linnameeskonna 2:1.

Pärnu ja Nõmme Kalju jagavad nüüd 42 punktiga kolmandat kohta, Kalevil ja Paidel on võrdselt 39 silma.