Kalju väravad lõid Giannis Tsivelekidis avapoolaja lõpus ja vahetusest sekkunud Nikita Ivanov 77. minutil.

„Kontrollsime mängu ja lõime piisavalt ohtlikke olukordi, et veelgi rohkem väravaid lüüa. Võitsime igati teenitult ja poistele suured tänud,“ kiitis Kalju peatreener Nikita Andrejev ERRi otseülekande järel oma hoolealuseid.

Kaljul on nüüd kolmandana 42 punkti. Mängu vähem pidanud Paide Linnameeskond ja Pärnu Vaprus jäävad neist kolme punkti kaugusele.

Levadiale tagas võõrsilmängus Laagriga 1:0 võidu Mollo Bessala, kes lõi värava veerand tundi enne lõpuvilet. Lisaminutitel jäi Levadia vähemusse, kui Illja Markovskyy sai kaks kollast kaarti.

Levadia (63p) edestab nüüd mängu vähem pidanud FC Florat kolme punktiga. Flora kohtub homme võõrsil Tartu Tammekaga.