Eesti kettagolfar jõudis möödunud nädalal ajaloolise saavutuseni. Temast sai esimene naismängija, kes on võitnud ühel kalendriaastal neli Majori tuuri etappi. Burlingtoni triumfiga pistis eestlanna taskusse 11 000 dollarit. Tänavusel hooajal on Tattar taskusse pannud juba üle 100 000 dollari auhinnaraha.

Kuuekordne spordiala maailmameister Paul McBeth polnud eestlanna saavutusest sugugi vaimustuses ning jagas enda arvamust toimuva kohta. „Vaatan praegu USA lahtiseid, nad jagavad statistikat ja ütlevad „moodne ajastu“. Millal see algas? Ma tunnen, et nad võtavad lihtsalt ühe aasta, et luua lugusid,“ kirjutas ta.

Ta lisas järgmises postituses: „Nad just jagasid, et Tattar on esimene FPO mängija, kes on võitnud ühel hooajal kõik Majori tuuri etapid. See pole tõsi. Temast sai esimene, kes võitis neli Majorit ühel aastal ja ühtlasi esimese ametliku suure slämmi. Öelda, et ta võitis esimesena kõik Majorid, on vale.“

McBethi jaoks on käimasolev aasta kõike muud kui hea. Majori tuuri etappidel oli ameeriklase parim tulemus MM-i 13. koht. European Openil lõpetas McBeth 31. ja Champions Cupil 20. kohal.