Sel hooajal esimese viie mänguga kokku kaheksa väravat löönud Newcastle sõitis Inglismaa kõrgliigas külla Sheffieldi Unitedile. Esimesel 20. minutil publik tabamusi ei näinud, kuid Sean Longstaff tabamuse järel läksid väravaluugid valla.

Esimesel poolajal lisasid omalt poolt tabamuse Dan Burn ja Sven Botman, teisel poolajal said oma nime statistikasse kirja ka Callum Wilson, Anthony Gordon, Miguel Almiron, Bruno Guimarães ning Alexander Isak. Sealjuures oli see Premier League'is esimene kord, kui ühe meeskonna eest skooris kaheksa erinevat meest.

Newcastle on Inglismaa kõrgliigas üheksa punktiga kaheksas ja Sheffield ühe punktiga punane latern. Tabelit troonib kõik kuus matši võitnud Manchester City, kes laupäeval seljatas Phil Fodeni ja Erling Haalandi tabamustest 2:0 Notthingam Foresti.