Poola kõrgliigas võõrustas Janari Jõesaare tööandja Włocławeki Anwil Sopoti Treflit. Üsna tasavägiselt kulgenud matšis läksid Anwili mehed kahe poolaja vahelisele mõttepausile 46:43 ning nad võitsid kohtumise 91:83.

Pikalt vigastuspausilt naasnud Janari Jõesaar sekkust mängu vahetusest, aga Eesti koondise äär sai 13 minutiga kirja 11 punkti (visked mängust 4/7), kolm lauda ja kolm korvisöötu. Sealjuures jäi meeskond tema minutite ajal lausa 16 silmaga plussi. Võitjate parimana tõi Victor Sanders 25 punkti.

Sama hästi ei käinud Leedus Carlos Jürgensi käsi, sest tema tööandja Nevėžis/Optibet kaotas kodusaalis 85:97 Vilniuse Rytasele. Eesti koondise tagamängija pääses väljakule 11 minutiks, mille vältel ta tõi kaks silma (visked mängust 0/0 ja vabaviskejoonelt 2/2), võttis maha kaks lauda, andis kaks korvisöötu ja tegi kaks vaheltlõiget. Miinuspoolele jäävad aga kolm pallikaotust.