Baskonia sai võõrsil Breogáni vastu hästi minema, sest nad võitsid esimese poolajal 49:37 ning kolmandal veerandil läksid nad parimal juhul eest 18 silmaga. Seejärel said võõrustajad mängu küll paremini jooksma, nad jõudsid kuue punkti kaugusele, aga Baskonia jäi kohtumises peale 88:79.

Võitjate poolel viskas parimana ameeriklane Markus Howard 29 punkti, Codi Miller-Mcintyre ja Maik-Kalev Kotsar toetasid teda 14 silmaga. 24 minutit platsil rassinud Kotsar tabas mängust seitsmest viskest viis ning vabaviskeid kuuest neli. Sealjuures oli viis lauda kätte saanud Eesti koondislase +/- näitaja lausa +18, mis oli satsis parim näitaja. Sander Raieste vaatas tervet kohtumist pingilt.

Kristian Kullamäe koduklubi Bilbao võitis Andorra vastu poolaja 46:40, kuid tugeva kolmanda veerandiga läksid nad oma teed ning nad said 95:73 võidu. Bilbao poolel viskas parimana ameeriklasest tagamängija Adam Smith 15 punkti. Vahetusest mängu sekkunud Kullamäe tõi kümne minutiga üheksa punkti (visked platsilt 3/6 ja vabavisked 1/1) ning andis ühe korvisöödu.