Kell 19.45 pandi pall mängu ühtekokku 16 kohtumises. Rohkelt põnevust pakkusid Inglismaa suurklubi Liverpooli ja Jose Mourinho juhendatava AS Roma esimesed matšid.

Liverpool läks võõral väljakul vastamisi mullu Austria kõrgliigas kolmandal kohal lõpetanud Linzi Laskiga. Põhimeestele puhkust andnud Liverpool karistati ära kohe mängu algfaasis, kui karistusalast tagasipõrkunud palli saatis tugeva pommlöögiga võrku Florian Flecker. Avapoolajal mannetult mänginud Liverpool ei suutnud midagi ülemäära ärvevat Austria klubi värava all korda saata ning pausile mindi Linzi 1:0 eduseisus.

Liverpool naasis riitusruumist ümbersündinuna. Mängu 56. minutil tõi tabloole viiginumbrid Darwin Nunezi penalti ning mõni minut hiljem viis inglased kontrarünnaku järel juhtima Luis Diaz. Viimase naela Linzi võrku lõi vahetusest sekkunud Mohamed Salah, vormistades 88. minutil mängu lõppseisu.

AS Roma kohtus alagrupiturniiri esimeses mängus võõrsil Sheriff Tiraspoliga. Domineerivamaks pooleks olnud Itaalia klubi pääses juhtima avapoolaja lõpusekunditel, kui pall lendas omaväravasse Tiraspoli mehe jalast.

Innukalt teisele poolajale peale tulnud kodumeeskond suutis mänguseisu 57. minutil viigistada, kui nahkkera saatis väravasse Cristian Tovar. Pidu kodumeeskonna õuel ei kestnud kaua. 65. minutil pääses jooksu Romelu Lukaku, kes suunas palli kindlalt väravasse. Roma teenis magusa 2:1 võidu ning alustas eurohooaega võidukalt.