Kuigi Tartu pidi mängima ilma eeldatavate põhitegijate Rain Veidemani ja Rinalds Malmaniseta, alustati Tondiraba halli kogunenud 3513 pealtvaataja ees kohtumist paremini. Esimesel veerandajal juhiti kuni seitsme punktiga ja kümne minuti järel oli seis Tartu kasuks 20:17. Seejärel asus Kalev tänu 13:0 spurdile sündmusi dikteerima. Liiga suureks vahe siiski ei paisunud, poolajapausile mindi Kalevi 37:31 eduseisus.

Teise poolaja esimeste minutitega vähendas Tartu vahe korraks kahe punktini, aga seejärel tegi Kalev 11:0 spurdi ja järsku oli seis 55:42. Sellega polnud mäng tehtud - Tartu jõudis kaks minutit enne lõppu vaid punkti kaugusele, otsustavatel rünnakutel oli Kalev siiski kindlam.

Kalev/Cramo parimatena viskasid Oleksandr Kovliar ja Mihkel Kirves 16 ning Manny Suarez 15 punkti, Tartu poolel tõid Johnny Hughes 15 ja Anatoli Šundel 12 silma.